Ekibimiz

(okocha)

(okocha)

Project manager:

 

İlkokul, ortaokul ve liseyi farklı okullarda okumuş ve her okul değişimi dünya kupası sonrasına denk gelmiştir. Bu nedenle gittiği okullarda kendini sezonun flaş transferi olarak tanıtmıştır :) 2002'de başladığı üniversite kariyerinde de "2006'da Almanya'daki dünya kupasında kendimi gösterir başka yere transfer olurum" diye düşünmüştür fakat halen aynı üniversitesinde akademisyen olarak çalışmaktadır. Favori futbol oyunu Marado'nanın "beyler hiç boşuna tartışmayalım. Gelmiş geçmiş en iyi futbol oyunu budur" diye bahsettiği Sensible World of Soccer (1996/97)'dır.  Favori futbolcuları Jay Jay Okocha, Okechukwo Uche, Pavel Kuka, Jiri Nemec ve Alex de Souza'dır. Tuttuğu takımı anladınız ama bahislerinde oldukça objektif davranabilmektedir.

"Sen Uche'yi daha çok seversin. Neden nickname olarak neden Uche değil de Okocha'yı seçtin" diyenlere "Birgün oğlum olursa adını Uche koymayı çok istiyorum, bu nedenle Uche nickini kullanmıyorum" diye cevap vermektedir.

Büyük zevki futbol ve iddaadır. Fakat evlendikten sonra daha az maç izleyebilmektedir. Fakat yine de yorumlarında iyi bir başarıya sahiptir. Ah bir de çok maç yazma dürtüsünden kurtulabilse iddaa ona çalışacaktır ama :) çoğu zaman 1-2 maçtan yatmaktadır.

(bugarov)

(bugarov)

VICE EDITOR

Sıkı bir Zidane hayranı olan Bugarov, renklerinin biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı olan formayı giymenin hayaliyle kaleci olarak başladığı futbol yaşantısına defansif orta saha ve daha sonra sol açık olarak devam etmiş ve her türk gencinin hayali olan tribünde ki yerini almıştır. Genetik olarak taşıdığı vücudunu iyi kullanma yeteneklerini artık vapurdan inerken, metrobüste yer bulabilmek için günlük hayatında kullanan naif kişilikli emekli bir futbolcudur.

 

Torres

Torres

Yorumcu

Torres, sporun her türlüsünü takip eden, zamanında NBA maçlarını izlemek için ertesi gün okula gitmeyen, pazar günleri Formula 1 için sabahın 8 inde kalkan bir kişidir. Klasik bir Türk genci olarak futbolu amatörce oynar ve yakından takip eder. Çok sıkı bir Fenerbahçe'lidir. İddaa yı yaklaşık 7 senedir takip edip, oynamaktadır. Yapacağımız yorumlarla hep beraber kazanacağımıza inanmaktadır.

Lakersman

Lakersman

Yorumcu

1991 yılında tamamen iddaa ve at yarışı için doğmuş bir Fenerbahçe ve Lakers aşığıyım ... Her türlü sporla ilgim vardır ... Neredeyse her lig için tuttuğum bir takım bulunmaktadır ... İddaa ülkede başladığından beri aralıksız oynamaktayım ... At yarışına ise yaklaşık 16 yıldır tutkulu bir şekilde bağlıyım ... Her ne kadar Fenerbahçe benim için Lakers'tan daha önemli olsa da ben "Lakersman" ismini nick olarak çok sık kullandığım için burada da bunu tercih ettim ... Herşey Fenerbahçe, Lakers ve İddaa için

SahiciAraba

SahiciAraba

YORUMCU

Wakabayashi yazıyor kaleci formamda ama idolü Chilavert tabi ki de. Kalecilere olan ilgisinden belki de, futbol kariyerine de kaleci olarak başlayıp orayı hiç terk etmedi. Her zaman da en sevdiği futbolcular kaleciler oldu. Futbol ortamlarında takım kurulurken elini kaldırıp kale benim diyen cengaver aslında kendisi. Bol bol hatalı, komik gol yedi, yemeye de devam ediyor. Ama en azından maçlarda ıslıklanacak en son kişilerin kaleciler olduğunu düşünüyor.
Fifa, PES ne kadar gelişse de halen Sensible World of Soccer 96-97 ve Super Sidekick oyunlarını oynuyor. Saklamadığı bir şey de Beşiktaşlı olması. Karakteri olan takımlara ayrıca da sempatisi vardır. Beşiktaş dışında çok sevdiği diğer bir takım da David Ginola'dan beri Tottenham Hotspur. Belki de o yüzden Türkiye Ligi'nin yerine Premier Ligi izlemeyi tercih ediyor. Ayrıca 6 yaşından beri de Alman milli takımının koyu bir sempatizmanı. Schweinsteiger!
Spor bir tutkudur sadece futbol değil düşüncesi ile yaşıyor. Bu oyunu çirkinleştirenlerden nefret eder ve her eline şans geçti mi de onları kötüler. Yaparsa şaşırmayın...

Nam-ı diğer Messi Yorumcu

Nam-ı diğer Messi Yorumcu

Sarı-Lacivert renklere doğduğum günden bugüne aşık olan koyu bir Fenerbahçe taraftarıyım ve spor dallarının nerdeyse tamamına olan ilgimden dolayı amatör olarak futbol ve basketbol oynadım. Gençlik hayali olarak kalan sporcu olma isteği zamanla karakter değiştirerek antrenörlük seviyesine gelse de şartlar bir türlü oluşmadı. Artık futbolu ve basketbolu sadece eğlence ve sağlık amaçlı olarak yapmaktayım. Halı sahada ki iyi performansımdan dolayı takım arkadaşlarım tarafından “Messi” olarak lakap takıldığından nick olarak “Nam-ı diğer Messi” yi kullanacağım.

İddaa ya gelince, iyi kötü gelirler elde ettim. Okocha ile uzun süredir iletişim halindeydim kısmet bu zamanaymış artık iyi bir ekip olgusu içinde yorumlarımız ve tahminlerimizle sizlere yararlı olmaya çalışacağız. Herkese bol şans.